У Запоріжжі продовжили голосування за проекти «Громадського бюджету»

Запоріжжя27 жовтня, 07:26
 25 0

Голосування за кращі проекти “Громадського бюджету” продовжили до 1 грудня. Відповідну пропозицію підтримали депутати Запорізької міськради на вчорашньому засіданні.

Нагадаємо, голосування стартувало з 1 жовтня. Воно повинно було завершитися в жовтні.

З відібраними для голосування проектами можна ознайомитися на офіційному порталі Запорізької міської влади (www.meriazp.gov.ua) в розділі «Громадський бюджет».

Проголосувати за вподобаний проект можна буде в пунктах голосування і на офіційному порталі Запорізької міської влади (www.meriazp.gov.ua) в розділі «Громадський бюджет».

Пункти для голосування розміщені в будівлі Запорізької міської ради (пр. Соборний, 206, 1 поверх) і в приміщеннях районних адміністрацій.

Олександрівський район – вул. Олександрівська, 26, №36 кабінет;

Вознесенівський район – вул. Сєдова, 5, кабінет №36);

Дніпровський район – вул. Бородинська, 1а, №304 кабінет;

Заводський район – вул. Л. Чайкіної, 56, кабінет №209;

Комунарський район – вул. Чумаченко, 32, кабінет №304;

Хортицький район – бул. Будівельників, 19, кабінет №203;

Шевченківський район – пр. Моторостроителей, 34, кабінет №211.

Зазначимо, цьогоріч в Запоріжжі вперше реалізується проект «Громадського бюджету». Запорожці отримали можливість запропонувати для реалізації за кошти міського бюджету свій власний проект, спрямований на поліпшення зовнішнього вигляду Запоріжжя, умов проживання в місті і так далі. В рамках «Громадського бюджету» на реалізацію проектів у 2017 році передбачається направити 5 млн грн.