У Запоріжжі затримано кримінального авторитета “Григору”

Запоріжжя12 листопада, 11:55
 46 0

11 листопада, Нацполіція та СБУ затримали кримінального авторитета Григоренка Юрія Дмитровича 1965 року народження, уродженця міста Дніпродзержинськ, Дніпропетровської області (кримінальне призвісько «Григора»). Про це повідомляє прес-служба Нацполіції в Запорізькій області.


Затриманий підтримує тісні зв’язки з «злодіями в законі» на призвісько «Льора Сумський» та «Принц». Григоренко Ю.Д. раніше судимий за низкой статей Кримінального кодексу України. Загальний термін відбування покарань в місцях позбавлення волі 27 років 8 місяців.

Під час затримання та обшуку Григоренка Ю.Д. та його автомобіля вилучено:

– револьвер системи «Наган» 1945 р.в. з 7-ма набоями калібру 7,62;

– гранатомет РПГ-18;

– 3 гранати Ф-1 з запалами сучасного виробництва;

– марихуанна вагою приблизно 100 грам;

– державні номерні знаки з викрадених автомобілів;

– радіостанція, яка працювала на 2-х каналах (Управління патрульної поліції міста Запоріжжя та відділів поліції ГУНП в області).Обшуки наразі ще тривають.

Подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 КК України, Григоренка Ю.Д. затримано в порядку ст. 208 Кримінально – процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Сьогодні, 12 листопада, Григоренку Ю.Д. планується повідомлення про підозру за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України за скоєння розбійного нападу з використанням вогнепальної зброї.