В будівлі Енергодарської міськради силовики проводять обшуки

Запоріжжя22 грудня, 09:33
 7 0

Сьогодні, 22 грудня, в службових кабінетах посадовців Енергодарської міськради проводяться обшуки. Слідчі дії ведуть співробітники прокуратури Енергодара спільно з СБУ в Запорізькій області. Силову підтримку процесу забезпечують бійці спецпідрозділу поліції «Корд». Про це повідомляє місцевий сайт “Город ЭН”. За інформацією сайту, правоохоронці шукають документи, які можуть допомогти слідству в розкритті справи «Енергодарської мафії».

Посилаючись на власні джерела, місцеві журналісти повідомляють, що правоохоронці також проводять обшуки у домівках мера Енергодара Павла Музики, секретаря міської ради Олега Гордевіча, начальника місцевого УКБ Олексія Караманова.

«Заблокувавши роботу виконавчих служб і перешкоджаючи пропуску в будівлю міськради жителів міста і працівників органів місцевого самоврядування озброєні особи в камуфляжній формі провели несанкціоновані обшуки в службових кабінетах Енергодарського міського голови, чиновників органів міської ради. В ході обшуків представники спецслужб вилучили частину службової документації, що стосується роботи міських служб», – коментують ситуацію представники міської влади Енергодару.

Зазначимо, за матеріалами Антикорупційної комісії при Запорізькій облдержадміністрацію, в Енергодарі була виявлена ​​діяльність організованого злочинного угруповання, до складу якої входять перші особи міста і керівники деяких структурних підрозділів міської ради.