В Запоріжжі День незалежності відзначать урочистою ходою за участі військових

Запоріжжя11 липня, 14:00
 36 0

У рамках святкових заходів до Дня незалежності в області відбудуться урочисті збори, концерти, мітинги, покладання квітів, а також відвідування підшефних військових частин.

Про це сьогодні в ході наради за участі голови ОДА повідомив начальник управління з питань внутрішньої політики та зв язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко.

Святкування Дня незалежності розпочнеться 19 серпня з підняття Державного прапора України у найвищій точці області у селі Комиш-Зоря Більмацького (Куйбишевського) району.

Центральним заходом стане хода по пр. Соборному, на якій запоріжці зможуть побачити військову техніку Нацгвардії та 55-ї окремої артилерійської бригади.

Також серед культурно-мистецьких заходів заплановано презентацію біографічного альбому Персоналії рідного краю (Якимівський районний історико-краєзнавчий музей), регіональний мистецький фестиваль Грона творчості (районний будинок культури, Гуляйполе), випуск збірки дитячих творчих робіт Моя країна Україна (Михайлівка), відкриття експозиції в Оріхівському районному музеї Оріхівщина на зламі двох століть! , Другий міжнародний конгрес козацтва тощо.

Напередодні святкування обласна влада звертається до всіх політичних партій з проханням під час заходів не використовувати політичну символіку та не допускати провокацій. Безпека та громадський спокій знаходиться на особливому контролі обласної влади.