В Запоріжжі представили другий том книги „Усна історія російсько-української війни 2014 – 2016 рр.”

Запоріжжя8 листопада, 09:36
 18 0

Вчора, 7 листопада, в Запорізькому краєзнавчому музеї відбулася презентація ІІ тому „Усної історії російсько-української війни 2014 – 2016 рр.”. Про це Громадському ТБ Запоріжжя повідомили організатори презентації.

До другого випуску книг цієї серії увійшли спогади бійців 55-ї окремої артилерійської бригади Збройних сил України – найбільшого з’єднання, що базується в Запоріжжі. У спогадах, зокрема, розповідається про бої, в яких брали участь наші артилерійські підрозділи. Інтерв’ю доповнені світлинами із зони бойових дій. Всі книги будуть передані бібліотекам та музеям області, а перші примірники отримали герої книги, які ділилися своїми спогадами.

Наклад видання – 1500 екземплярів. Із текстом книги можна вільно ознайомитися на веб-сторінці Інституту національної пам’яті. Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Владислав Мороко пообіцяв привезти 500 книжок, яких має вистачити для наших бібліотек та військових частин.

Нагадаємо, що до першого томузбірки “Усна історія російсько-української війни (2014-2015 роки). Випуск 1”, яка побачила світ у минулому році, увійшли спогади бійців 79-ї та 55-ї бригад Збройних сил України, військовослужбовців Національної гвардії України, представників запорізької Служби з надзвичайних ситуацій та волонтерів.