В запорізькій поліції з’явилася омбудсменка

Запоріжжя28 жовтня, 12:12
 56 0

У структурі апарату Національної поліції України створено Управління забезпечення прав людини, яке очолила лейтенант поліції Хоменко Людмила Володимирівна. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Основним завданням підрозділу є забезпечення контролю за дотриманням прав і свобод людини в поліцейській діяльності. З 26 вересня поліцейський омбудсмен почав роботу і в Запорізькій області.

Новостоворений відділ буде здійснювати контроль за дотриманням прав і свобод людини працівниками поліції при забезпеченні заходів з підтримання публічної безпеки та порядку, під час виявлення та розкриття злочинів, запобігання адміністративним і кримінальним правопорушенням та протидії злочинності, досудового розслідування кримінальних правопорушень, виконання інших завдань, покладених на поліцію. Т

акож здійснюватиме контроль за роботою органів і підрозділів поліції з питань охорони осіб, затриманих за підозрою в учиненні кримінальних правопорушень, осіб, стосовно яких застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою, та засуджених осіб, їх доставлення під час досудового слідства, проведення з ними слідчих дій, розгляду справ у судах, забезпечення виконання постанов суду про адміністративний арешт.

Для отримання додаткової інформації або у разі виявлення порушення прав людини громадяни можуть звертатися за адресою: м.Запоріжжя, пр. Соборний, 191, кабінет №103, або зателефонувати за номером (061) 232-77-20, (099) 45-56-171 чи надіслати лист на електронну адресу uzpl_zaporizhia@police.gov.ua.