Запорізька облдержадміністрація замовила ремонт доріг у фірми, яку «ловили» на підробці документів

Запоріжжя26 жовтня, 11:54
 34 0

Управління капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації 19 жовтня замовило ТОВ “Борис груп” капітальний ремонт дороги по вул. Учнівська (в межах від вул. Грибоєдова до вул. Братська) в Запоріжжі вартістю 1,34 млн грн. Звіт про укладання угоди опубліковано у системі електронних закупівель “Прозоро”, передає сайт “Наші гроші. Запоріжжя”.

Роботи мають виконати на 2684 кв. м. покриття, з вартістю ремонту 500 гривень кожен.

В той же час, згідно порталу використання публічних коштів “E-data”, з квітня фірма отримала на рахунки за ремонт доріг в Запорізькій області 4,69 млн грн, з яких 3,31 млн грн – від Управління капітального будівництва Запорізької ОДА.

Власником фірми “Борис груп” є Бабкен Мелкумян. В 2013 році “Борис Груп” отримало держпідряд вартістю 1,03 млн грн на поточний ремонт дорожнього покриття вулиць міста Світловодськ. Для перемоги в тендері тодішній директор Борис Мелкумян підробив документи стосовно кількості працівників, наявної техніки, виконання аналогічних робіт тощо. Згідно затвердженої угоди про визнання винуватості, Мелкумяну призначили штраф і заборонили протягом року займати керівні посади. Після цього директором фірми оформили Миколу Дрюченка.

У поточному році кропивницькою поліцією розслідується справапро підробку документів при ремонті доріг в одному з сіл Кропивницьої області. Так, представники фірми “Борис груп” виконали робіт фактично на 355 тис. грн, хоча подали документи на 600 тис. грн, які отримали на рахунки.