Запорізька облрада виділила 2 млн грн олімпійцям та паралімпійцям

Запоріжжя1 листопада, 09:58
 4 0

Депутати облради своїм рішенням виділили з обласного бюджету 2 млн грн на фінансову підтримку та матеріальне заохочення запорізьких спортсменів – переможців Олімпійських та Паралімпійських Ігор, в тому числі, на виплату премій переможцям. Кошти передбачені в рамках цільової Програми розвитку фізичної культури і спорту у Запорізькій області на 2012-2016 роки, зі змінами та доповненнями, затвердженої рішенням обласної ради від 24.11.2011 № 9.

Вчора, 31 жовтня, під час 9-ї чергової сесії Запорізької обласної ради, депутати облради підтримали зміни до Програми, які передбачають преміювання не тільки переможців, а й учасників ігор, згідно рейтингового списку, та тренерів олімпійської та паралімпійської збірних.

Також знайшла підтримку пропозиція допрацювати програму у фінансовому аспекті. А саме, у разі наявності коштів, збільшити премію з обласного бюджету учасникам Паралімпійських Ігор до розмірів премії учасників Олімпійських Ігор згідно відповідного до рейтингового списку.

Нагадаємо, українська паралімпійська збірна на змаганнях в Ріо-де-Жанейро отримала 117 медалей, з них 41 золоту, 37 срібних і 39 бронзових. На рахунку запорізьких спортсменів – 11 медалей.