Запорізькі енергетики перенесли страйк

Запоріжжя14 листопада, 09:46
 40 0

Початок страйку колективу «Запрожжяобленерго» з 14 перенесено на 18 листопада. Про це повідомив голова профспілкової організації ВАТ «Запоріжжяобленерго» Микола Бакин.

За його словами, рішення про перенесення початку страйку прийнято членами страйкому за підсумками засідання Національної комісії регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), що відбулося минулої п’ятниці.

Як повідомляє прес-служба НКРЕ, на нараді обговорювались питання стану розрахунків за куповану електричну енергію, у тому числі погашення заборгованості перед ДП «Енергоринок», впливу на найбільших споживачів-боржників Товариства, виконання інвестиційної програми тощо.

Дивись: Що означатиме страйк на “Запоріжжяобленерго”, – прямий ефір

За результатами наради було вирішено розглянути можливість виділення коштів з обласного бюджету у якості фінансової допомоги ВАТ «Запоріжжяобленерго». Окрім того. НКРЕКП розгляне питання щодо встановлення алгоритму відрахувань коштів на поточний рахунок ВАТ «Запоріжжяобленерго», згідно з яким передбачити забезпечення Товариству нормативу відрахування коштів для виплати заробітної плати працівникам.

В той же час, державна інспекції енергетичного нагляду має переглянути екологічну, аварійну та технологічну броню електропостачання споживачів-боржників з метою її обґрунтованого перегляду у відповідності із законодавством.

За словами Миколи Бакина, початок страйку трудового колективу ВАТ «Запоріжжяобленерго» перенесено на 18 листопада для того, що б дати НКРЕКУ можливість прийняти рішення і необхідним чином його оформити.

Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, три тисячі співробітників “Запоріжжяобленерго” мають намір оголосити страйк.