#ЗнайДекларацію: Розробники створили безкоштовне Chrome-розширення для миттєвого пошуку е-декларацій

Запоріжжя9 листопада, 09:17
 56 0

Українські розробники, Артем Носенко із Запоріжжя та Дмитро Бєляєв з Дніпра, створили безкоштовне розширення для Google Chrome #ЗнайДекларацію. Завдяки ньому можна швидко знайти декларацію посадовця на будь-якому сайті.

За словами Артема Носенка, #ЗнайДекларацію працює дуже просто. Треба лише виділити прізвище на сайті та натиснути на іконку розширення. За результатами пошуку, ви зможете подивитись інформацію про суб’єкта декларування, об’єкти нерухомості, цінне рухоме майно, транспортні засоби, доходи та грошові активи або перейти на сторінку з повною декларацією особи.

Розширення працює на базі відкритого API Єдиного державного реєстру декларацій. Мета проекту – полегшити громадянам пошук інформації про посадовців.

“Терміни розробки були досить жорсткі, за 5 днів пройшли шлях від концепту до версії 1.0 і це при тому, що відкрите API Єдиного державного реєстру декларацій працювало м’яко кажучи не кращим чином. Не всі встигли зробити як планували, будемо поступово покращувати”, – кажуть розробники.

Встановити розширення можна тут.