BABYLON’13: Жовті Води

Жовті Води4 серпня 2015, 13:55
 2 0

“Не может быть человек рабом. Рабів до раю не пускають”

Війни без тилу не виграти. Підтримуючи солдат на передовій, волонтери Жовтих Вод допомагають обороняти Україну.

Довідка: Вавилон 13 це українська територія короткометражного документального кіно; об єднання режисерів, операторів та кінематографістів. Територія фіксації подій українського громадянського протесту.

Кінопроект Вавилон 13 розпочав свою діяльність коротким відео: Prologue , що було записано на Михайлівській площі 30 листопада 2013-го року.

Маніфест Вавилон 13 : Українська кіноспільнота не могла лишитися осторонь подій, які зараз відбуваються в Україні.

Найголовніше наше завдання показати народження й перші рішучі кроки громадянського суспільства, адже останні актуальні події в країні свідчать передусім про формування в українців нової громадянської свідомості, в осерді якої самоорганізація, солідарність та відстоювання природних людських прав.

Рушієм новітнього громадянського суспільства є покоління, сформоване часів Незалежності. Воно генерує важливі ідеї. Але тих людей, що готові ці ідеї втілити в життя, наразі недостатньо. Потрібно ширити це коло, й тоді ми зможемо впевнити більшість українців, що прийшла пора розпочинати масштабні суспільні реформи.

Так у ВАВИЛОНІ 13 нас об єднало переконання через документальне кіно можна змінювати уявлення людей про навколишню дійсність та стан речей.

Закликаємо всіх небайдужих підтримати нашу ініціативу й на безкоштовних засадах поширювати це відео всіма можливими засобами, не змінюючи його змісту та форми.